Найближчий випуск

Прийом статей:

до 30 червня

Публікація на сайті:

31 липняОпубліковано

новий номер

№ 6/2019 від 07.04.2020.

Юридичний факультет Ужгородського національного університету запрошує до публікації у «Науковому віснику Ужгородського національного університету. Серія «Право».

«Науковий вісник УжНУ. Серія «Право» – це наукове фахове видання, на сторінках якого аналізуються актуальні проблеми з різних галузей права. У збірнику висвітлюються питанням з філософії права, загальнотеоретичної юриспруденції, галузевих юридичних наук, юридичної практики, питань судочинства як в Україні, так і у країнах Європейського Союзу та світу.

Журнал включено до переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з юридичних дисциплін (Постанова Президії ВАК України № 205/5 від 08 червня 2005 р.; проведено перереєстрацію видання, Постанова Президії ВАК України № 105/3 від 08 липня 2009 р.; проведено повторну переєстрацію видання, Наказ МОН України № 793 від 04 липня 2014 р. (додаток № 8).

«Науковий вісник УжНУ. Серія «Право» виходить шість разів на рік й поширюється через мережу Інтернет.

Видання співпрацює з найбільшими ВНЗ України та зарубіжжя, органами державної влади та місцевого самоврядування. Така співпраця передбачає розміщення інформаційних матеріалів, публікацію наукових статей, проведення на базі видання круглих столів. «Науковий вісник УжНУ. Серія «Право» активно використовується в навчальному процесі – статті та матеріали рекомендуються як додаткові джерела при вивченні основних дисциплін.

Редколегія видання запрошує до співробітництва докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (ад'юнктів, аспірантів, здобувачів), викладачів вищої школи, адвокатів, практикуючих юристів,співробітників правоохоронних органів та всіх, хто цікавиться досягненнями української юридичної науки.

 

Контакти редакції:

Телефон: +3 8 099 083 79 51

Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Сторінка журналу: www.visnyk-juris.uzhnu.uz.ua